Porady fotograficzne – O mnie

migawka_zastosowanie_praktyczne_1Praca fotografa jest przyjemnością. Nie miałem okazji by stać się w tym właśnie fachu profesjonalistą, ale staram się realizować swoje marzenia i dlatego stałem się fotografem amatorem. Jestem całkowitym samoukiem i dlatego cały czas musze pracować nad tym by się rozwijać. Dla mnie jednak taka praca jest wielką przyjemnością i mogę wyłącznie cieszyć się tym, że jestem w stanie wykonywać coraz to lepsze fotografie. W wolnych chwilach cały czas pogłębiam swoją wiedzę na temat robienia zdjęć również, gdy chodzi o kwestie związane ze sprzętem do robienia zdjęć, o którym jeszcze nie tak dawno praktycznie nic nie wiedziałem a obecnie jest to już mój konik i moja wiedza jest rzeczywiście rozległa.

Leszek Karauda – fotograf amator

Jestem amatorem i samoukiem, ale mimo tego już udało mi się zgromadzić całkiem pokaźne portoflio, dlatego zachęcam do tego, by się z nim zapoznać. Myślę, że wielu osobom powinny się spodobać te zdjęcia, które do tej pory udało mi się wykonać. Nad swoim warsztatem cały czas pracuję i go rozwijam, ale nie zmienia to faktu, że zdjęcia do wykonania są naprawdę trudne. Czasami niestety nadal brakuje perfekcyjnego sprzętu do niektórych projektów, ale mimo tego dbam o swój warsztat i myślę o tym, by rozwijać. Czy fotografia stanie się kiedyś czymś więcej niż tylko pasją w wolnych chwilach. Na to się nie zanosi, ale mimo tego i tak będę chciał się rozwijać.

Zapraszam do zapoznania się z moimi projektami

Swoją fotograficzną drogę tak naprawdę cały czas rozwijam, ale właśnie dlatego przygotowałem tą stronę internetową, by tutaj wygodnie dzielić się ze

velbon_statywy_glowice_monopody

wszystkimi tymi ciekawymi informacjami, które udało się nam przygotować. W moim przekonaniu rzeczywiście kluczowa sprawa to ciągle się rozwijać.  am na swojej stronie wiele ciekawych zdjęć, z niektórych jestem bardziej zadowolony z innych nieco mniej, ale tak czy tak zaglądając do mnie możecie ocenić to co robię. Może ktoś będzie miał dla mnie jakieś porady jak udoskonalić swój warsztat. Jestem otwarty na wszelkie podpowiedzi, które mogą sprawić, że stanę się lepszym fotografem, o ile w ogóle jako amator mogę tego określenia w stosunku do siebie używać. Mam nadzieje, że kiedyś uda mi się przygotować takie zdjęcia, które rzeczywiście będą zbierały wiele pozytywnych opinii. Na razie cieszę się jedynie tymi zdjęciami, które w moim przekonaniu prezentują się całkiem nieźle i są dla mnie pewnym powodem do domu. Mam nadzieje, że dobre oceny od innych osób również się pojawią, gdy mój warsztat będzie większy a portfolio rozbudowane.